Videogaléria

Ako prebieha realizácia bazéna na kľúč?

Realizácia bazéna na kľúč je rýchla, jednoduchá a bezproblémová. Na rozdiel od svojpomocného kopania jamy a následného zhľadávania spoločností, ktoré vykonávajú jednotlivé činnosti samostatne, sa o všetko postarajú odborníci s rokmi skúseností. Premýšľate, že by ste zvolili túto možnosť, no neviete, ako celý proces prebieha? Pripravili sme si pre vás všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť.

Výber odborníkov

Ešte predtým, ako sa pustíte do výberu miesta pre bazén či doplnkov k nemu, je dôležité zvoliť si kvalitnú firmu, ktorá vám poskytne tie najlepšie výsledky. Len tak si zaistíte, že bazén bude vyzerať dobre a vydrží dlhé roky pravidelného používania.

Voľba bazéna

Po tom, ako si zvolíte firmu, ktorá sa postará o celý projekt, prichádza na rad výber bazéna. Chcete okrúhly alebo obdĺžnikový tvar? Prípadne rozmýšľate nad rôznymi zaujímavými asymetrickými tvarmi? 

Ak sa neviete rozhodnúť, nechajte si poradiť od odborníkov. Tí vám na základe vášho rozpočtu, veľkosti záhrady a toho, na čo chcete bazén využívať, poradia tú najlepšiu alternatívu.

Nezabúdajte na príslušenstvo

K bazénu si nezabudnite vybrať aj praktické príslušenstvo. Obľúbeným je protiprúd, ktorý je ideálny pre milovníkov plávania. Skvelo však poslúžia aj rôzne trysky na príjemnú masáž alebo vodopád, ktorý si zamilujú najmä najmladší členovia rodiny.

Bazén a jeho okolie dokáže skrášliť pekné osvetlenie. To môžete vybrať vo forme ozdobných lámp alebo špeciálneho vodeodolného osvetlenia, ktoré môže byť na dne alebo v stenách bazénovej konštrukcie.

Realizácia bazéna

Výberom bazéna, miesta preň a príslušenstva vaše povinnosti spojené s celým projektom končia. Všetky ostatné činnosti sú už na špecializovanej firme a jej zamestnancoch. Tí najprv bazén naprojektujú. Projekt vám pošlú alebo ukážu a po jeho odsúhlasení sa pustia do práce.

Súčasťou realizácie bazéna je viacero činností. Všetko začína výkopom jamy, do ktorej sa následne umiestňuje teleso bazéna. V ďalšom kroku dochádza k murovaniu stien a na konci už len k finálnej povrchovej úprave a obkladu špeciálnou fóliou.

Súčasťou realizácie murovaných bazénov je spravidla aj úprava blízkeho okolia. To môže byť z rôznych materiálov vrátane dreva alebo odolnej dlažby.

Dĺžka realizácie

Dĺžka realizácie fóliových bazénov je rôzna. Odvíja sa odmnohýchfaktorov vrátane veľkosti bazéna, jeho tvaru a miesta, kam sa umiestňuje. Pri plánovaní projektu vás bude firma s veľkou pravdepodobnosťou informovať o predpokladanom čase dokončenia. Ten sa však môže z rôznych dôvodov, ako sú napríklad nečakané komplikácie, predĺžiť.

Ďalšie články

KONTAKTUJTE NÁS,
SME TU PRE VÁS...

V prípade požiadavky na vypracovanie cenovej ponuky Nás neváhajte kontaktovať, alebo vyplňte rýchly kontaktný formulár. CP cez formulár do 24 hodín na Vašom e-maily!
Bazény realizujeme v rámci celej Slovenskej republiky s jednotnými cenami.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 911 800 903

NAPÍŠTE NÁM

NAŠE KONTAKTY

SHOWROOM

Trstínska cesta 20
917 01 TRNAVA
Areál záhradníctva BEGA

ADMINISTRATÍVNE A SKLADOVÉ PRIESTORY

Zavarská 10/H
917 01 TRNAVA

SÍDLO SPOLOČNOSTI

(aj korešpondenčná adresa)

EGEA plus s.r.o.
Janka Kráľa 1598/128
949 01 Nitra
Slovenská republika

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

IČO: 46678514
DIČ: 2023532995
IČ DPH: SK2023532995
(sme platcami DPH)
Spoločnosť zapísaná v ORSR Okresného súdu
Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 51931/N

BANKOVÉ SPOJENIE

účet vedený: Československá obchodná banka, a.s.
bankový účet: 4029557409 / 7500
IBAN: SK89 7500 0000 0040 2955 7409
BIC SWIFT kód: CEKOSKBX

Rýchly kontaktný formulár