Fóliový bazén stavba na klúč

výhody fóliového bazéna

stavba fóliový bazén

Vzhľad a dizajn

Originálny vzhľad bazéna podľa vlastných predstáv, ktorý perfektne zapadne do vašej záhrady. Práve takúto možnosť vám ponúkame vďaka vyplášteniu bazéna ťažkou fóliou prostredníctvom jej širokej škály farieb a vzorov.

 

Vzornik-bazenove-folie-ELBEblue-line

Charakteristika a vlastnosti

Veľkou výhodou betónových bazénov je možnosť vytvorenia akéhokoľvek tvaru a hĺbky bazénu Fólie ako finálnu povrchovú úpravu betónových bazénov ponúkame v rôznych farebných aj vzorových prevedeniach. Fólia ELBE je pretkávaný materiál hrúbke 1,5 mm a zabezpečuje optimálny povrch pre dno a steny ( hladká ), ale tiež protišmyková fólia určená na schodište. Fólia je tiež aj izolačným, mrazuvzdorným a UV žiareniu odolným materiálom, montuje sa zváraním horúcim vzduchom. Kvalitným zvarom vzniká homogénny a absolútne vodotesný povrch bez špár. Ideálne pre rekonštrukciu starých a dosluhujúcich bazénov.( betónových, plastových, keramických..)

 

Bazén s pieskovou fóliou

Výhody

 

  • odolné voči UV žiareniu, účinkom chemicky upravenej vody, hnilobe, plesniam a mikroorganizmom
  • jednoduchšia montáž ako pri bežných zapúšťaných bazénoch
  • cenovo dostupnejší variant
  • jednoduchšia možnosť opravy bez nutnosti vypustiť celý bazén

 

 

Bazény fóliové
Inšpirujte sa

Bazénová fólia ALKORPLAN

Veľmi známy výrobca na trhu. Pôvodne spoločnosť vyrábala strešné fólie a hydroizolačné fólie. Tým, že vstúpili aj do sektoru bazénov urobili veľmi dobre. Pozrite si vo videu ich jedinečný dizajn bazénov. Ktorýkoľvek bazén môžete mať doma aj vy.

Bazénová fólia ELBE

Nemecký výrobca bazénovej fólie. Fólia sa vyznačuje veľmi priaznivou cenou, ale aj širokou škálou bazénovej fólie. Bazénová fólia sa vyznačuje ekologickou nezávadnosťou a svedčí tomu aj jej vôňa. Pri ovoňaní tejto fólie necítite takmer žiaden zápach.