Laminátové bazény

Laminátové bazény sú dizajnovo veľmi pestré a majú uspokojujúci vzhľad. Nami dodávané bazény nie sú najlacnejšími laminátovými bazénmi na trhu, ale kvalitou sú niekde inde oproti lacným bazénom. Dodávateľ a výrobca našich laminátových bazénov sa za vyše 20 rokov na trhu naučil robiť dokonalé výrobky s maximálnou odolnosťou a životnosťou.

8 vrstiev pre maximálnu ochranu a životnosť bazéna. To je kľúčom k Vašej spokojnosti. Tieto bazény sú preto veľmi vyhľadávané.

Pri lacných laminátových bazénoch sa Vám po pár rokoch začne tvoriť na povrchu osmóza a vypukliny čo pri týchto laminátových bazénoch takmer absolútne nehrozí kvôli ich dokonalému certifikovanému zloženiu.

povrchové úpravy a farby

Tmavomodrý povrch bazéna s výrazným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

Tmavo zelený povrch bazéna s výrazným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

Svetlo sivý povrch bazéna s výraznejším perleťovým efektom s drobnými prvkami granitu. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do krásnej svetlo modrej.

Pieskovcovo zlatistý povrch bazéna s výraznejším perleťovým efektom s drobnými prvkami granitu. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do svetlo zeleného odtieňa.

Biely povrch bazéna s decentným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do svetlo modrého odtieňa.

Šedý povrch bazéna s decentným perleťovým efektom a výrazným granitovým dekorom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do modrého odtieňa.

Modrý povrch bazéna s decentným perleťovým efektom a výrazným granitovým dekorom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

široká škála tvarov a rozmerov

Laminátové bazény sú vyrábané ako kompletný skelet a každý typ laminátového bazéna má svoje typizované rozmery. Preto Vám nebudeme ponúkať všetky modely priamo na stránke, ale poprosíme Vás v prípade záujmu kontaktovať nás v sekcii kontakty alebo cenová ponuka, aj s rozmerom Vami požadovaného laminátového bazéna a my Vám v čo najkratšom čase pošleme na výber niekoľko modelov.

Laminátové bazény máme dodávané v zahraničnej kvalite a preto aj cena sa určuje podľa aktuálneho kurzového lístka po objednaní. Samozrejme záruka je slovenská,  ručená našou spoločnosťou.