Videogaléria

Fóliové bazény na mieru: Prečo si ich zvoliť?

Fóliové bazény sú dnes už bežnou súčasťou mnohých rodinných domov. Okrem toho, že skvelo dopĺňajú celý vzhľad záhrady, vedia tiež poskytnúť nové možnosti oddychu. Premýšľate, že by ste takémuto bazénu dali šancu? Toto sú dôvody, prečo by ste tak mali urobiť.

Čo je fóliový bazén?

K základným typom murovaných bazénov sa radia fóliové bazény. Tieto bazény sú charakteristické tým, že sú potiahnuté špeciálnou fóliou, ktorá disponuje vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou od 10 do 15 rokov.

Fóliové bazény sú ideálne pre tých, ktorí chcú kvalitný a štýlový bazén. Okrem toho sú výbornou voľbou aj pre domácnosti, ktoré majú ťažko dostupný terén alebo chcú atypický tvar bazéna.

V jednoduchosti sa dá povedať, že fóliové bazény sú univerzálnym riešením pre úplne každého, pretože poskytujú takmer neobmedzené možnosti tvarov, veľkostí aj povrchov.

Fóliové bazény

Aké výhody majú fóliové bazény?

Murované fóliové bazény vedia potešiť množstvom výhod. K tým hlavným sa radia:

  • Skvelý pomer ceny a kvality – v porovnaní s inými bazénmi, ktoré majú rovnakú kvalitu ako fóliové, je tento typ finančne oveľa výhodnejší. Dostupný je tak pre mnohé domácnosti.
  • Štýlový vzhľad – fóliové bazény majú neobmedzené množstvo veľkostí, dekoračných povrchov a tvarov, vďaka čomu sa môžu plne prispôsobiť vašim predstavám.
  • Vysoká odolnosť – fólia je vyrobená z odolných a pevných materiálov, ktoré odolávajú rôznym externým faktorom. Vydrží vám tak dlhé roky bez toho, aby ste ju museli opravovať.
  • Antibakteriálny povrch – fólia môže disponovať antibakteriálnym povrchom, vďaka ktorému sa na nej nerozmnožujú žiadne baktérie.
  • Dlhá životnosť – životnosť fólie býva od 10 do 15 rokov. V niektorých prípadoch vám môže slúžiť aj dlhšie. Všetko závisí od jej hrúbky a od spôsobu, akým sa o ňu staráte.
  • Jednoduché opravy – ak by sa na fólii objavili nejaké menšie nedokonalosti, opravy sú rýchle a jednoduché. Nehovoriac o tom, že nie sú finančne náročné.
  • Možnosti zmeny dizajnu – keďže sa fólia veľmi ľahko rekonštruuje a opravuje, v prípade potrieb jej môžete kedykoľvek a bez príliš vysokých nákladov zmeniť farbu či vzor.

Na čo si dávať pozor pri výbere fóliových bazénov?

Fóliové bazény majú množstvo skvelých vlastností, ktoré ocení nejeden milovník plávania či oddychu pri vode. Aby však mohol bazén poskytnúť všetky benefity, musíte sa obrátiť na odborníkov s množstvom skúseností. Tí vám zaručia, že bazén vám vydrží dlhé roky a po krátkom čase vás nebudú trápiť zbytočné problémy, ktoré by mohli predstavovať ďalšie výdavky.

Ďalšie články

KONTAKTUJTE NÁS,
SME TU PRE VÁS...

V prípade požiadavky na vypracovanie cenovej ponuky Nás neváhajte kontaktovať, alebo vyplňte rýchly kontaktný formulár. CP cez formulár do 24 hodín na Vašom e-maily!
Bazény realizujeme v rámci celej Slovenskej republiky s jednotnými cenami.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 911 800 903

NAPÍŠTE NÁM

NAŠE KONTAKTY

SHOWROOM

Trstínska cesta 20
917 01 TRNAVA
Areál záhradníctva BEGA

ADMINISTRATÍVNE A SKLADOVÉ PRIESTORY

Zavarská 10/H
917 01 TRNAVA

SÍDLO SPOLOČNOSTI

(aj korešpondenčná adresa)

EGEA plus s.r.o.
Janka Kráľa 1598/128
949 01 Nitra
Slovenská republika

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

IČO: 46678514
DIČ: 2023532995
IČ DPH: SK2023532995
(sme platcami DPH)
Spoločnosť zapísaná v ORSR Okresného súdu
Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 51931/N

BANKOVÉ SPOJENIE

účet vedený: Československá obchodná banka, a.s.
bankový účet: 4029557409 / 7500
IBAN: SK89 7500 0000 0040 2955 7409
BIC SWIFT kód: CEKOSKBX

Rýchly kontaktný formulár