Videogaléria

Keramická bazénová dlažba a lemovky k bazénom

Rosa Gres lemy a dlažby je nadčasový materiál s bohatým výberom odtieňov. Bazénové lemovky v priereze slzy a L – profilu (s nosom) je možné použiť aj k iným typom bazénov. Jedná sa o špeciálne bazénové a exteriérové dlažby. Vhodne navrhnutá protišmykovosť zaručuje bezpečnosť aj pri pohybe „na boso“ po mokrom povrchu so zaručením najvyššej kvality.

Mám záujem o bazénovú dlažbu
lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy

Keď je každý detail dôležitý

Pri celkovom dokončení je dôležité nielen ako vyzerá voda, ale celkový vzhľad bazéna. Ten dotvára dlažba, ktorú použijeme pre ukončenie všetkých plôch okolo bazéna.

Ku každému bazénu sú potrebné najmä prvky ako lemovky alebo oblúky a rohovky. Pri prelivových bazénoch sa používa prelivová mriežka a zľab, ako je to možné vidieť na fotkách. ROSA GRES tieto prvky dodáva všetky keramické, aby ste vedeli dosiahnuť maximálne čistý dizajn bazéna.

Farebných prevedení je veľké množstvo, preto Vám ponúkame
k nahliadnutiu kompletný katalóg ROSA GRES.

Zobraziť kompletný katalóg ROSA GRES
lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy

Realizácie

lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy lemovacia dlazba okolo bazena, bazenova dlazba, protismykova dlazba k bazenu, bratislava, trnava, keramicky bazen, laminatovy

KONTAKTUJTE NÁS,
SME TU PRE VÁS...

V prípade požiadavky na vypracovanie cenovej ponuky Nás neváhajte kontaktovať, alebo vyplňte rýchly kontaktný formulár. CP cez formulár do 24 hodín na Vašom e-maily!
Realizácie bazénov a ostatné služby vykonávame hlavne v následovných krajoch: Trnavský, Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky, Žilinský.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 911 800 903

NAPÍŠTE NÁM

NAŠE KONTAKTY

ADMINISTRATÍVNE A SKLADOVÉ PRIESTORY

Zavarská 10/H
917 01 TRNAVA

SÍDLO SPOLOČNOSTI

(aj korešpondenčná adresa)

EGEA plus s.r.o.
Janka Kráľa 1598/128
949 01 Nitra
Slovenská republika

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

IČO: 46678514
DIČ: 2023532995
IČ DPH: SK2023532995
(sme platcami DPH)
Spoločnosť zapísaná v ORSR Okresného súdu
Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 51931/N

BANKOVÉ SPOJENIE

účet vedený: Československá obchodná banka, a.s.
bankový účet: 4029557409 / 7500
IBAN: SK89 7500 0000 0040 2955 7409
BIC SWIFT kód: CEKOSKBX

Rýchly kontaktný formulár