Videogaléria

Manuály

Solinátor VA Salt Water SMART

Jednotky VA SALT SAMRT vám umožnia udržiavať vodu v bazéne čistú a krištáľovo priezračnú. Systém na úpravu slanej vody v bazénoch vyrába plynný chlór priamo v inštalovanom zariadení elektrolýzou slanej vody. Vzniká tak „voľný, aktívny chlór“ (kyselina chlórová, HClO), ktorý je vysoko baktericídny.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Dávkovacia stanica VA dos BASIC pH/ORP

Multiparametrický dávkovač VA DOS BASIC patrí do nového radu presných prístrojov, ktoré dodávateľ starostlivo vyvinul na automatické riadenie prevádzky bazéna. Prístroj vyniká jednoduchým používaním a možnosťou nepretržitého monitorovania kvality vody v bazéne. Tento prístroj nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, pričom stav elektród sa kontroluje automaticky (po kalibračnom procese).

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Solinátor s pH – TECNO2 SALT 12 – pH

Úprava vody pomocou slanej technológie. Zariadenie vyniká jednoduchou montážou, kompaktnosťou a veľmi jednoduchým ovládaním. Kompatibilné s akýmkoľvek typom bazéna s možnosťou montáže do nových alebo používaných bazénov. Systém pracuje už od koncentrácie soli 3kg/m3 vody, produkuje 7gr/hod. chlóru, taktiež reguluje jeho produkciu a indikuje prevádzkový stav. V elektrolytickej cele inštalovanej do bazénového okruhu pôsobením elektrického prúdu dochádza k štiepeniu molekúl soli a k tvorbe plynného chlóru, ktorý je okamžite rozpustený vo vode a vzniklá kyselina chlórna, ktorá je základným dezinfikantom bazénovej vody. V procese elektrolýzy rovnako vznikajú ďalšie účinné sanitačné látky a to ozón a kyslík. Zariadenie je funkčné len v dobe, kedy je spustená bazénová filtrácia.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Minisalt NPS 12/60 do 60m3

Nová generácia MINISALT.

Došlo k zmene vnútornej riadiacej elektroniky a napájacieho transformátora pre vyššiu spoľahlivosť a ochranu vnútorných častí.
Nový systém chladenia a nový procesor pre vyšší výkon.
Solonizačná jednotka od francúzskeho výrobcu, vyniká oproti svojim konkurentom jednoduchou montážou, kompaktnosťou a veľmi jednoduchým ovládaním.
Výhodou je aj lineárna cela, ktorá odolá tlaku až 3 bary. Novo je možné u prístrojov nastaviť doba reverzie.
Riadiaca jednotka spĺňa normu IP 55, preto je vhodná takmer do akéhokoľvek prostredia.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Automatický regulátor Ph a Rx Slaná úprava vody

Automatické regulácie pH a Rx od francúzskeho výrobcu AVADY POOL. Zariadenie meria a Rx a pH a dávkuje Ph. Inštalácia sondy a vstreku cez špeciálny navŕtavací diel.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Automatický regulátor Ph a Rx Sladká úprava vody

Dávkovacie čerpadlo má elektromagnetické membránové alebo peristaltické čerpadlá ktoré dávkujú pH a Cl. Programovanie od 6 do 8 pH so vstavaným pH-meračom.

Jednoduché programovanie, kalibrácia ( pH = 7) je plne automatická, ovládanie pomocou 2 tlačidiel. Display s ukazovateľom hodnoty pH, RX a kontrolkou chybového stavu pri nedostatku dávkovacej látky.

Telo čerpadla: PP+30% sklených vlákien
čelný panel: Polykarbonát
tesnenie: Viton pre uchytenie zariadenia na stenu

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Idegis – Dávkovacie zariadenie s peristal. čerpadlom, s meraním pH

Dávkovacie zariadenie IDEGIS RPH-201 je moderný dizajnový dávkovací systém navrhnutý na úpravu bazénovej vody v súkromných bazénoch bez potreby špecializovanej obsluhy. Idegis dávkovače využívajú digitálne technológie s vysokou úrovňou bezpečnosti a efektívnosti. Ovládanie je prehľadné, inštalácia je jednoduchá.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Idegis – Dávkovacie zariadenie s peristal. čerpadlom, s meraním ORP

Dávkovacie zariadenie IDEGIS RMV-201 je moderný dizajnový dávkovací systém navrhnutý na úpravu bazénovej vody v súkromných bazénoch bez potreby špecializovanej obsluhy. Idegis dávkovače využívajú digitálne technológie s vysokou úrovňou bezpečnosti a efektívnosti. Ovládanie je prehľadné, inštalácia je jednoduchá.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Automatický ORP regulátor Idegis série 200

Bazén pod kontrolou jednoduchým a efektívnym spôsobom.
Vďaka kompaktnému dizajnu sú vybavené veľkými a jasnými displejmi a robustnou klávesnicou, ktoré umožňujú perfektnú manipuláciu aj v extrémnych pracovných podmienkach. Tieto zobrazenia umožňujú súčasnú vizualizáciu načítanej hodnoty a požadovanej hodnoty v každom okamihu. Sú tiež 100% kompatibilné so systémami elektrolýzy soli.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Aquark Tepelné čerpadlo MR. Silence s invertorom

Tepelné čerpadlo MR. Silence s dvojitým rotačným Mitsubishi DC kompresorom je svojim nadčasovým jednoduchým dizajnom a maximálnou úsporou skvelá alternatíva na ohrev vody v bazénoch. Je výnimočne tiché a naviac disponuje intuitívnym ovládaním či už na tepelnom čerpadle alebo pomocou aplikácie v smartphone. Vďaka chladivu R32, ktoré má hodnotu potenciálu globálneho otepľovania (GWP) iba 32%, šetrí životné prostredie.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Tepelné čerpadlo INVERTOR Mr.ECO 9kW/230V/R32/Wi-Fi

Invertorové tepelné čerpadlo Mr. Eco je navrhnuté pre energeticky úsporný ohrev vody vo Vašom
bazéne a je v súlade s vysokými ekologickými požiadavkami.

Pracuje na plný výkon hneď po spustení čím dosiahne nastavenú teplotu rýchlejšie. Akonáhle sa teplota bazéna priblíži k nastavenej hodnote, tepelné čerpadlo začne pracovať na stredné a nižšie otáčky, čo vám ušetrí viac na účtoch za energiu.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Microwell HP BLACK Inverter

Tepelné čerpadlo je určené výhradne na ohrev alebo chladenie bazénovej vody a udržiavanie jej teploty na požadovanej úrovni. Ďalšou vhodnou aplikáciou je úprava teploty vody pre akváriá, vínne mušty alebo zariadenia na chladenie koní. Tieto aplikácie by ste mali prediskutovať s miestnym inštalatérom alebo distribútorom. Akákoľvek iná forma aplikácie sa považuje za nevhodnú.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Automatický vysávač DOLPHIN E20

Automatický bazénový vysávač Dolphin E20 je vhodný do bazénov s dĺžkou do 12 m. Čistí dno a steny bazéna. Má jednoduchú údržbu, filtračný kôš je prístupný z hornej strany. Hodí sa ako na bazény v zemi, tak aj na tie nadzemné.

Pre koho?
Bazénový vysávač Dolphin E20 sa hodí pre majiteľov bazénov s dĺžkou do 12 metrov a hĺbkou vody od 0,8 do 5 metrov. Čistí dno i steny bazéna. Výhodou je jeho nízka hmotnosť a naozaj jednoduchá manipulácia s robotom.

Filtračný kôš
Dolphin E20 využíva veľký filtračný kôš, ktorý prefiltruje 15 m3 vody za hodinu. Jeho čistenie je veľmi jednoduché. Vrchný prístup k filtračnému košu umožňuje jeho pohodlné vybratie. Potom ho len už stačí prepláchnuť čistou vodou.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Automatický vysávač COSMY 200 / dno + steny + diaľkové ovládanie /

Odporúčaná dĺžka bazéna: 12 m
Výkon čerpadla: 15 m³/h
Typ čistenia: Dno, steny a hladinová linka
Diaľkové ovládanie: Áno / aplikácia BWT Best Water Home
Typ filtra: 2x 100 mikrónov
Kolesá/kefy: PVC
Dĺžka kábla: 16 m
Riadiaci algoritmus: AquaSmart
Gyroskop: Áno
Riadiaca jednotka: SPS Jupiter
Doba prevádzky: 1,5; 2 alebo 2,5 hodiny
Systém pohonu: Dual Drive
Plávajúci kábel: Premium Grey
Nastaviteľná výška sania: Áno
Kefa: Rotujúca
Záruka: 2 roky
Vozík: Nie
Rozmery 37 x 20 x 36 cm

Bazénový vysávač automatický BWT Tornado D500

Nový rad automatických čističov bazénov TORNADO D500, kompaktný a ľahko ovládateľný. Vhodný pre bazény s dĺžkou do 12 metrov. Čistenie dna, stien a vodnej hladiny.

Kartuše zo 4D hyperjemných mikrovlákien s priehľadným krytom, ktorý umožňuje sledovať stav filtra. Obsahuje 4 PVA kefy, ktoré zaručujú maximálnu priľnavosť na akomkoľvek type povrchu. Ponúka 2 hodinový čistiaci program a je vybavený inteligentným systémom čistenia GYRO a AQUASMART.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

FILTRAČNY SET PACIFIC TOP 510 s čerpadlom Preva

Filter pre bazény, vyrobený podľa priemyselných noriem, zosilnená nádrž zo sklených vlákien, úprava odolná voči UV žiareniu. Obsahuje manometer a TOP ventil s priemerom 1½“ vo filtroch. 400, 510 a 620 mm.

Vypúšťacia súprava určená na uľahčenie vyprázdňovania vody a piesku. Vnútorné preplachovanie, ktoré zabraňuje tvorbe vzduchových bublín vo vnútri filtra.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Baz. filtrácia PACIFIC PLUS bočný + 6cestny ventil 1 1/2″

Filter pre bazény, vyrobený podľa priemyselných noriem, zosilnená nádrž zo sklených vlákien, úprava odolná voči UV žiareniu. Obsahuje manometer a 6-cestný viaccestný ventil.

Sklopný difúzor na uľahčenie vkladania filtračného média a prístupu k vnútorným častiam. Odtoková súprava navrhnutá na uľahčenie vyprázdňovania vody a piesku. Vnútorné preplachovanie, ktoré zabraňuje tvorbe vzduchových bublín vo vnútri filtra.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Čerpadlo Preva 50/0,33kW/9m3/h/230V

Samonasávacie čerpadlo s veľkokapacitným predfiltrom. Teleso čerpadla a difúzor sú vyrobené z polypropylénu vystuženého sklom. Plast vystužený vláknami poskytuje vynikajúcu odolnosť.
Unikátny kužeľový tesniaci systém veka predfiltra. Dve možnosti pripojenia – 1½“ vnútorný závit alebo odpojiteľný pripojenie so spojovacím výstupom D 50 mm. Tesniaci segment z uhlíkovej keramiky a nehrdzavejúcej ocele AISI 316 namontovaný na bronzovej zátke v turbíne. Vhodné pre slanú a morskú vodu.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

ČERPADLO INVERPRO

V kombinácii s technológiou úplného invertora, volútovým hydraulickým systémom a bezkefovým motorom na jednosmerný prúd umožňuje nielen inteligentný chod čerpadla medzi 30 ~ 100 % výkonu na splnenie rôznych aplikácií, ako je filtrácia a spätné umývanie, ale aj viac ako 30-násobné zníženie hladiny hluku a až 15-násobnú úsporu energie.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

BESGO automatický ventil d50mm Astral 125mm

Ventil Besgo, vyrábaný vo Švajčiarsku je pneumatický ventil, ktorý jednoducho, efektívne a bezpečne automatizuje spätné preplachovanie pieskových filtrov. Vďaka vysokej rýchlosti spätného preplachovania zaručuje vynikajúce výsledky. Umožňuje vám naplno využívať váš bazén a skrátí čas potrebný na jeho údržbu.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Protiprúd V-JET 66m3 / h / 230V / 2,2kW / 75mm

Protiprúd sa dodáva vrátane prepojovacích armatúr a elektropneumatického spínania a ovládania. Protiprúd je možné inštalovať do všetkých druhov zapustených bazénov. Vonkajšia tryska slúži k regulácii množstva prisávaného vzduchu. Tento vstavaný bazénový protiprúd V-Jet je pripravený k veľmi ľahkej inštalácii. Maximálny tok vody je dosiahnutý otočením vnútornej trysky doľava. Tok vody naopak obmedzíte pootočením vnútornej trysky doprava.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Filtračný set SALZBURG 500 TOP s čerpadlom Preva

Filtračný set obsahuje filtračnú nádobu pre bazény s objemom vody do 30m3 a bazénové čerpadlo Preva 33 s prietokom 6m3/h.
Konštrukcia zaručuje najvyššiu tlakovú odolnosť až do 2,5 baru. Je vybavený bočným 6-cestným ventilom, manometrom, ručným odvzdušňovacím ventilom, výpusťou vody a piesku na podstavci.
Telo čerpadla a difúzor sú vyrobené z polypropylénu spevneného skleným vláknom, čo im zaručuje vysokú životnosť. Priehľadný polykaronátový kryt je určený na jednoduchú kontrolu predfiltra. Veko má jedinečný tesniaci kónický systém. Tesniaci segment z karbón-keramiky a nerez ocele AISI 316 je v turbíne uložený na bronzovom zástreku. Os čerpadla nie je v kontakte s čerpanou vodou. Motorové ložiská s doživotným mazaním sú zárukou tichého chodu a dlhej životnosti. Motor má nízku prevádzkovú teplotu.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Filtračný komplet Top

Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu a je osadená horným 6- čestným ventilom. Spojený ventilom s nádobou je pomocou potrubia alebo hadice. 6-čestný ventil je osadený šrobením s vývodom d50. Náplň filtrační nádoby je AFM sklo o zrnitosti 0,4-0,8 mm.

Spoločne súčasťou filtrácie je čerpadlo ESPA. Celý komplet je dodávaný rozložený v jednej krabici.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

Solárna sprcha s oplachom nôh SPRING 30L, antracit

Solárna sprcha talianskeho výrobcu Formidra SPRING s oplachom nôh v zahnutom prevedení a jedinečným dizajnom inšpirovaným modelom DADA. Je tiež vyrobená z hliníka, len v menšom 30 litrovom prevedení. Samonosná konštrukcia sprchy je navrhnutá jednak ako zásobník na vodu a zároveň ako solárny kolektor, ktorý využíva na ohrev vody energiu zo slnka. Montáž je veľmi jednoduchá a môže byť vykonávaná koncovým používateľom. Solárnu sprchu jednoducho pripevníte k podlahe skrutkami s hmoždinkami, ktoré sú súčasťou balenia a potom len pripojíte záhradnú hadicu. Odporúčame umiestniť sprchu na miesto, kam slnko cez deň svieti najviac, aby ste skrátili dobu potrebnú na ohrev vody na minimum. Elegantný a moderný vzhľad solárne sprchy SPRING ozdobia Vašu záhradu a stane sa samostatným prvkom pre osvieženie a relaxáciu.

Stiahnúť manuál

Stiahnúť

KONTAKTUJTE NÁS,
SME TU PRE VÁS...

V prípade požiadavky na vypracovanie cenovej ponuky Nás neváhajte kontaktovať, alebo vyplňte rýchly kontaktný formulár. CP cez formulár do 24 hodín na Vašom e-maily!
Realizácie bazénov a ostatné služby vykonávame hlavne v následovných krajoch: Trnavský, Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky, Žilinský.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 911 800 903

NAPÍŠTE NÁM

NAŠE KONTAKTY

ADMINISTRATÍVNE A SKLADOVÉ PRIESTORY

Zavarská 10/H
917 01 TRNAVA

SÍDLO SPOLOČNOSTI

(aj korešpondenčná adresa)

EGEA plus s.r.o.
Janka Kráľa 1598/128
949 01 Nitra
Slovenská republika

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

IČO: 46678514
DIČ: 2023532995
IČ DPH: SK2023532995
(sme platcami DPH)
Spoločnosť zapísaná v ORSR Okresného súdu
Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 51931/N

BANKOVÉ SPOJENIE

účet vedený: Československá obchodná banka, a.s.
bankový účet: 4029557409 / 7500
IBAN: SK89 7500 0000 0040 2955 7409
BIC SWIFT kód: CEKOSKBX

Rýchly kontaktný formulár