Bazénové zastrešenie Bumerangzastrešenie bazéna Sisi

Bazénové zastrešenie SISI

Jednoduché línie, univerzálnosť a tiež cenová dostupnosť sú hlavnými výhodami tejto nestarnúcej klasiky medzi bazénovými zastrešeniami. Jeho oblúkovitý tvar pôsobí decentne a ľahko sa tak stane súčasťou Vášho domu. Používatelia ocenia aj vysokú možnosť zaťaženia tohto bazénového zastrešenia.

  • cenovo výhodné zastrešenie
  • celkom ploché pochôdzne koľajnice bez plastových krytiek
  • nerezové automatické aretácie– nie kolík zapadajúci vlastnou váhou
  • moderný a bezpečný design čela – zapustené do nosného profilu
  • možnosť voľby zosilnených profilov – namiesto štandardných profilov 50 x 40 mm
  • antracitové prevedenie konštrukcie vo zvýhodnenej ponuke
  • dutinkový polykarbonát 10 mm alebo plný v v hrúbke 4 mm
zastrešenie bazéna Sisi

Prečo bazénové zastrešenie?

Zastrešenie bazénov ponúka veľké množstvo výhod ako je zvýšená kvalita vody, bezplatné a ekologické ohrievanie vody v závislosti na intenzite slnečného žiarenia, zníženie strát odparovaním a ochrana proti znečisteniu (popadané lístie, prach a pod.). Bezpečie,čistota, úspora času a energií. To je niekoľko z hlavných dôvodov, prečo si k bazénu zabezpečiť aj jeho kvalitné prekrytie.

viac kúpania

PREDĹŽENIE SEZÓNY NA KÚPANIE

Zastrešenie bazéna vám predĺži “kúpaciu” sezónu približne o štyri mesiace, a je teda veľmi výhodnou investíciou. Počas jarných a jesenných môžte využívať bazén, v ktorom sa stabilne udržuje vyššia teplota vody. V prípade tepelného ohrevu vody v bazéne sa dá bazén využívať aj celoročne.

BEZPEČNOSŤ A ČISTOTA

Každé zastrešenie bazéna je aj bezpečnostným prvkom. Nielen, že bráni spádu nečistôt do vody v bazéne, ale takisto pred nechceným pádom Vášho dieťaťa alebo domáceho miláčika čo sa môže stať pri nezakrytom bazéne. Zastrešený bazén je bezpečný a Vaše dieťa sa môže hrať v okolí zakrytého bazéna aj bez dozoru.  

bazénové zastrešenie

Ako vieme počas zimných mesiacov neraz napadne veľa snehu a v nezakrytých zazimovaných bazénoch preto výrazne stúpa hladina vody. Bazény sa pri zazimovaní vypúšťajú takmer vždy pod úroveň filtračných trysiek. Všetky filtračné okruhy by mali byť od vody vypustené, aby sme predišli veľkým škodám pri roztrhnutí okruhov ľadom a mrazmi. Bazénovým prekrytím dosiahneme, že sa nám sneh a zrážky nedostanú do bazéna a predídeme veľkým škodám.